Popularny: 1600 odsłonInformacje27 listopada 2023, 10:55,

Co to był za wieczór! Andrzejkowy koncert Michała Milowicza


Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego

W niedzielę (26 listopada br.), w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbył się Andrzejkowy Koncert Michała Milowicza. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Inicjatywę dla Gostynina oraz Stowarzyszenie Pozytywny Gostynin. Koncert zgromadził tłumy fanów artysty.Podczas koncertu Michał Milowicz zachwycił publiczność swoim wszechstronnym repertuarem i energetycznym wykonaniem utworów. Jego pasja oraz zaangażowanie w muzykę doskonale wpisały się w atmosferę Andrzejek.

Milowicz zaśpiewał największe hity króla rock'nrolla Elvisa Preselya, Krzysztofa Krawczyka oraz własne przeboje.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Mamy nadzieję, że koncert z Michałem Milowiczem był dla Was niezapomnianym przeżyciem! Dziękujemy za gorące przyjęcie i fantastyczną atmosferę" - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina.

"Dla naszej organizacji to ogromne wydarzenie, które pokazuje, jak wiele możemy osiągnąć, łącząc siły. Chcemy kontynuować tego typu inicjatywy, które przynoszą radość i jednoczą lokalną społeczność"  - dodał Roman Augustyniak.

 

I już po występie Michała Milowicza. Pełna sala, rewelacyjna zabawa Dziękujemy, że byliście z nami. Mazowsze serce Polski

Opublikowany przez Agnieszkę Korajczyk-Szyperską Niedziela, 26 listopada 2023
 

Była moc... ???????????? Michał Milowicz wystąpił w zamku gostynińskim. Organizator: Stwarzyszenie Pozytywny Gostynin i...

Opublikowany przez Romana Augustyniaka Niedziela, 26 listopada 2023

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie