1300 odsłonInformacje22 listopada 2023, 10:42,

Zabawa i śmiech w Zamku Gostynińskim


Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego

We wtorek (21 listopada br.) już po raz kolejny w Zamku Gostynińskim odbył się stand-upwy wieczór zorganizowany m.in. przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina. Tłumnie zgromadzoną publiczność bawili dwaj komicy: Damian Skóra oraz Tomek Kołecki.Damian Skóra ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, kilkadziesiąt występów telewizyjnych. Komik rozbawił widzów swoimi absurdalnymi historiami i ironią. Nie szczędził też krytyki dla różnych aspektów polskiej rzeczywistości, takich jak polityka, religia, edukacja czy też media.

Tomek Kołecki to jeden z najlepszych komików młodego pokolenia, który zaskarbił sobie sympatię publiczności swoim urokiem i spontanicznością. Opowiadał o codziennych problemach młodego człowieka. Nie zabrakło dowcipów o partnerkach, wycieczkach, policji, przejściach zdrowotnych.

“To był naprawdę wyjątkowy wieczór. Publiczność była wspaniała, a występy Tomka i Damiana były po prostu niezapomniane. Cieszę się, że mogliśmy zorganizować to wydarzenie” - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina.

“Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywny odzew. To pokazuje, jak ważne jest dla naszej społeczności tworzenie takich wydarzeń. Nie możemy się doczekać kolejnego!” - dodał Roman Augustyniak.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

Stand up z Damian Skóra i Tomek Kołecki Działo się na zamku, działo. ???????????????? Mazowsze serce Polski Witold PilichowiczMarcin Maciejewski

Opublikowany przez Agnieszkę Korajczyk-Szyperską Wtorek, 21 listopada 2023
 

Fotorelacja z wczorajszego STAND UP... Damian Skóra i Tomek Kołecki Organizatorem wydarzenia była Inicjatywa dla Gostynina Mazowsze serce Polski Fot. Rafał Gościniak

Opublikowany przez Romana Augustyniaka Wtorek, 21 listopada 2023

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie