Informacje30 lipca, 09:35,

Zawartość kalorii w preclu. Dane zasakakują

Zawartość kalorii w preclu. Dane zasakakują

Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Sprawdziliśmy kaloryczność precla. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w preclu pochodzą w 10% z białka, 83% z węglowodanów i 7% z tłuszczy.Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu calories-info.com (link: Calories in Pretzel)

Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma precel lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w preclu, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Precel - kalorie i wartości odżywcze

Precel zawiera 384 kcal na 100g.

Odpowiada to ok. 16% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera 100g precli można porównać do kalorii, które zawiera np. 7 jabłek, 4.5 szklanki coli, 3.5 plastry sera żółtego, 3.5 kromki chleba, 3 szklanki mleka, 20 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 55 minut, pływać przez 45 minut lub biegać przez 39 minut.

Czy precel tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Precel to produkt o jednej z najwyższych zawartości kalorii w kategorii pieczywa. Spożywanie precla wydaje się być nie najlepszym wyborem dla osób na diecie. Bardzo łatwo znaleźć mniej tuczące produkty pośród pieczyw.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w preclu?

Precle zawierają 10.04 g białka na 100g.

Ile węglowodanów jest w preclach?

Precle zawierają 80.39 g węglowodanów na 100g.

Ile waży precel?

Jesteśmy w trakcie ważenia precla. Zajrzyj do nas za kilka dni. Do tego czasu będziemy posługiwać się wartościami przyjętymi dla 100g precla.

Ile błonnika jest w preclach?

Precle zawierają w sobie 3.4 g błonnika na 100g.
100g precli zawiera ok. 3.4 g błonnika. Odpowiada to ok. 11% dziennego zapotrzebowania dla dorosłego człowieka. ?

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie