Popularny: 1300 odsłonInformacje20 maja, 10:52,

To już dziś. Zaproszenie na spotkanie z Dariuszem Rosatim

To już dziś. Zaproszenie na spotkanie z Dariuszem Rosatim

Dariusz Rosati - kandydat Koalicji Obywatelskiej w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego przyjedzie do Gostynina.


Udostępnij 62
Kandydat Koalicji Obywatelskiej w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego przyjedzie do Gostynina


Otwarte spotkanie z politykiem odbędzie się w dniu 20 maja (najbliższy poniedziałek) o godz. 18.00 w Restauracji Bajka w Gostyninie (ul. Tadeusza Kościuszki 17).

Spotkanie poświęcone będzie rozmowom na temat 15-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej, roli Parlamentu Europejskiego w kształtowaniu prawa europejskiego oraz przyszłym wyzwaniom jakie czekają nasz kraj i region w kontekście nowego budżetu unijnego.

Będzie to także okazja do porozmawiania o naszych lokalnych sprawach.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Napisz komentarz

Popularny: 600 odsłonInformacje14 maja, 19:59,

Dzisiaj działania TRUCK & BUS

Dzisiaj działania TRUCK & BUS

Policjanci będą przede wszystkim sprawdzać stan techniczny pojazdów, stan trzeźwości kierujących i dokumenty wymagane przepisami ustawy o transporcie drogowym.


Udostępnij 2
Blisko 60% wszystkich towarów jest transportowanych tirami. Niesie to za sobą szereg zagrożeń w ruchu drogowym

Dzisiaj po raz kolejny funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego mazowieckiej Policji będą prowadzić działania policyjne TRUCK & BUS, które ukierunkowane są na ujawnianiu i eliminowaniu nieprawidłowości związanych z wykonywaniem przewozu drogowego rzeczy. Są to działania jednodniowe.

Transport drogowy jest jednym z najbardziej rozwijających się sposobów przewożenia ładunków i towarów w krajach Unii Europejskiej. Blisko 60% wszystkich towarów jest transportowanych tirami. Niesie to za sobą szereg zagrożeń w ruchu drogowym, szczególnie na drogach województwa mazowieckiego, przez teren którego biegną główne szlaki transportowe ze wschodu na zachód oraz z północy na południe.

Funkcjonariusze skupią się także na ujawnianiu wszelkich wykroczeń, jakich dopuszczają się kierowcy ciężarówek. Zwrócą również uwagę, czy nie popełniają oni przestępstw celno-akcyzowych.

autor/źródło: KWP Radom

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie