Popularny: 1500 odsłonInformacje10 stycznia 2019, 09:16,

Radny to nie przywilej, a służba społeczeństwu

Radny to nie przywilej, a służba społeczeństwu [FELIETON]

O pewnych zobowiązaniach należy pamiętać

Dobra wiadomość dla mieszkańców wyborców Gostynina. Spotkania które cieszyły się powodzeniem, stają się już przedłużeniem sprawdzonej tradycji spotkań z mieszkańcami.Takie działania świadczą o tym, że o przedwyborczych obietnicach radni IDG pamiętają również po wyborach i w miarę swoich możliwości będą je rozwiązywać i realizować.Myślę że również radni PIS podejmą podobne działania i potwierdzą to, co pisali na swoich przedwyborczych ulotkach, a pytania mamy. Radny to nie przywilej, a służba społeczeństwu i o pewnych zobowiązaniach należy pamiętać.

Również ukłon w kierunku radnych Powiatu, Was też wybieraliśmy i oczekujemy na informacje o planowanych rozwiązaniach i działaniach, jak i obalenie pewnego mitu pojęcia, że Powiat to gminy, a miasto ma swój budżet.

Jedno spotkanie na miesiąc, nie jest to chyba zbytnie obciążenie cennego czasu radnego, a dla mieszkańców może wiele znaczyć. Również Szanowni Radni oczekujemy Was na naszych osiedlach, tam skąd się wywodzicie i gdzie uzyskaliście społeczne poparcie i zaufanie.

Zenon Sobiecki

autor/źródło: Zenon Sobiecki

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie