Informacje29 marca 2023, 11:31,

Rusza akcja #STOPHEJT

Rusza akcja #STOPHEJT

Hejt to poważny problem społeczny, który może dotknąć każdego z nas.

Hejt to poważny problem społeczny, który może dotknąć każdego z nas. Wiele firm i publicznych podmiotów prowadzi akcje i kampanie, które mają na celu mu przeciwdziałać. Również Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego postanowili sprzeciwić się temu zjawisku i głośno i stanowczo powiedzieć #STOPHEJT."Obecnie rozpoczęliśmy kampanię #STOPHEJT, gdzie informujemy o tym czym jest hejt, jakie mogą być jego skutki czy też jak się przed nim chronić lub później ewentualnie dochodzić swoich praw.

Wkrótce ogłosimy konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży, którego celem będzie m.in. zaangażowanie lokalnej społeczności w walkę z mową nienawiści i zachęcanie młodych ludzi do przeciwstawiania się zjawisku m.in. cyberprzemocy" – informuje przewodnicząca Inicjatywy dla Gostynina Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

"W najbliższą niedzielę 2 kwietnia, na Zamku w Gostyninie wystąpi Jacek Kawalec z zespołem, który wspólnie z nami wygłosi hasło #Stophejt" - dodała.

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie