2200 odsłonInformacje22 marca 2023, 12:52,

Sala gostynińskiego Liceum pękała w szwach. Marcin Kruszewski z kanału "Prawo Marcina" odpowiadał na pytania młodzieży


Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego

Blisko 240 młodych osób uczestniczyło we wczorajszym (21 marca br.) spotkaniu z twórcą największego prawniczego kanału w polskim Internecie Marcinem Kruszewskim prowadzącym kanał Prawo Marcina. Spotkanie zorganizowali Agnieszka Korajczyk-Szyperska,Roman Augustyniak i Artur Szulwach. Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.Marcin Kruszewski jest znanym w mediach społecznościowych prawnikiem. W przerwach od pracy i działalności naukowej 29-latek tworzy na TikToku kanał o nazwie Prawo Marcina, na którym dzieli się z obserwatorami swoją prawniczą wiedzą. Szczególną popularność zyskał wśród młodzieży szkolnej, która dzięki jego krótkim filmom, poznaje swoje prawa i uczy się o nie walczyć. Jego kanał na Tik Toku śledzi ponad 2 miliony osób.

Marcin Kruszewski zaprotestował przeciwko mowie nienawiści i poprosił o rozpowszechnienie hasła STOP HEJT.

"Bardzo dziękujemy za obecność i aktywność podczas spotkania. Bardzo Nas cieszy frekwencja, jak można było słyszeć od zadających pytanie, na spotkanie przybyły osoby nie tylko z Gostynina i okolicznych miejscowości ale również z Płocka i Warszawy" - powiedział Roman Augustyniak.

" czasie spotkania padały bardzo mądre, życiowe pytania, na które z dużą cierpliwością nasz gość odpowiadał" - dodał Artur Szulwach.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wtorkowego spotkania i już rozpoczynamy pracę nad kolejnymi wydarzeniami" - dopowiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

 

Mazowsze serce Polski #stophejt

Opublikowany przez Inicjatywa dla Gostynina Wtorek, 21 marca 2023
 

Prawo Marcina w Gostyninie Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i Waszą obecność. Dużo pytań i konkretnych odpowiedzi. Autografy i zdjęcia do ostatniego chętnego. Wielkie dzięki.

Opublikowany przez Agnieszkę Korajczyk-Szyperską Wtorek, 21 marca 2023

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie