Popularny: 700 odsłonInformacje25 października, 13:48,

Powiat Gostyniński pozyskał 4,75 mln zł dofinansowania na modernizację dróg

Powiat Gostyniński pozyskał 4,75 mln zł dofinansowania na modernizację dróg

W ramach pozyskanego dofinansowania zostaną przebudowane dwa odcinki dróg w miejscowościach Białe oraz Mniszek

Na stronie Wojewody Mazowieckiego została dzisiaj (25 października br.) opublikowana lista inwestycji samorządowych, które uzyskały dofinansowanie w Programu Inwestycji Strategicznych – Rządowego Funduszu Polski Ład.W ramach pierwszej  edycji w/w programu Powiat Gostyniński 4 750 000,00 zł na przebudowę dwóch dróg nr 1401W, nr 1429W na terenie Gminy Gostynin. 

Najwyższe wsparcie - 9 500 000,00 zł otrzymała Gmina Gostynin. Kwota ta zostanie przeznaczona na budowę i przebudowa infrastruktury kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Gostynin. Miasto Gostynin na rozbudowę Przedszkola nr 4 w Gostyninie z Polskiego Ładu otrzymało kwotę 6 724 000,00 zł. 

Na liście znalazły się również: Gmina Szczawin Kościelny ze wsparciem w kwocie 1 881 000,00 zł na modernizację biologicznej oczyszczalni ścieków komunalnych w Trębkach, Miasto i Gmina Sanniki z dofinansowaniem w kwocie 1 753 303,81 zł na przebudowę ulicy Chopina wraz z przebudową odcinka ulicy Wólczyńskiej i odcinka ulicy Poprzecznej oraz Gmina Pacyna, który pozyskała 1 020 000,00 zł na rozbudowę i  przebudowę punktu przedszkolnego.
 

autor/źródło: Redakcja

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

tysiąc pincet, 31 października
To prawda ,że niedorzeczne wydaje się być stwierdzenie tego czy możesz mieszkać w lokalu socjalnym ,gdy pod uwagę brany jest dochód z ostatnich trzech miesięcy. Po trzech miesiącach jest życie . Różne przypadki chodzą po ludziach ,i kolejne weryfikacje finansowe mogą być mniejsze. Czas by burmistrz rozpoczął budowę nowych mieszkań ,a uczciwym obywatelom pozwolił pracować i żyć spokojnie, bo brak mieszkań w mieście . On chce pozyskać lokal socjalny wyrzucając lokatorów ,którzy płaca za lokal? Tak się nie da.
201604, 27 października
A czy Urząd miasta też pozyskał fundusze? Bo moja umowa na lokal socjalny nie została przedłużona, gdyż mam zarobki większe niż obowiązujący limit na lokal socjalny .Żadnej propozycji lokalu komunalnego ,tylko straszenie sądem i próba wmówienia, że jak pracujesz na umowę i masz lepszy okres 3 miesięcy w których lepiej zarabiasz to na ulicę. To koszmar i proceder ten pan burmistrz uprawia już kolejny rok. Za to ,że jesteś uczciwym obywatelem i co do dnia płacisz czynsz jesteś terroryzowany przez Burmistrza. Barbarzyństwo w czystej postaci.
Dodaj ogłoszenie