Popularny: 3500 odsłonInformacje16 lipca, 16:42,

Loty śmigłowcem, koncert Tomasza Karolaka. W Szczawinie zbierali pieniądze na operację dla Wiktorii Szymczak


Piknik charytatywny dla Wiktorii Szymczak

W piątek (15 lipca br.) na stadionie w Szczawinie Kościelnym odbył się Piknik Charytatywny dla nastoletniej Wiktorii Szymczak. W trakcie pikniku do puszek oraz w licytacjach zbierane były środki na operację dziewczynki.Wiktoria cierpi na zespół Ehlers-Danlos, Arnolda Chairiego z jamistością,  Klippel-Feila, ma mnogie wady w budowie kręgosłupa,  polineuropatie oraz anomalie w budowie naczyń.

Na scenie wystąpili: zespół „Stach-Band" z Zespołu Szkół im. St. Staszica w Gąbinie, Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Szczawin Kościelny, tancerze Wiktoria Sitkiewicz oraz Kacper Maślankowski uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia im. St. Moniuszki w Gąbina, Izabela Jabłońska przy akompaniamencie Łukasza Stefańskiego, Zespół „Melodia" Szczawińskiego Klubu Seniora, „Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Gąbińska", Koło Gospodyń Wiejskich z Gąbina- „Gąbinianki", Zespół „Jagoda 8Brylant", Zespół „Baby Full", Marcin Szewczykowski „Motif”. 

Zwieńczeniem wieczoru był koncert Tomasza Karolaka z zespołem "Pączki w tłuszczu".

Najmłodsi mogli "przybić piątkę" oraz zrobić zdjęcie z Minionkiem oraz Myszką Mickey jak również pobawić się na dmuchańcach.

Na przybyłych czekały m.in.: stoiska gastronomiczne, zlot motocykli, zlot starych pojazdów oraz pokaz szkolenia psów. Chętni mogli wsiąść do wozu strażakiego oraz specjalistycznej karetki pogotowia.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się loty śmigłowcem i przejazdy bryczką.  

Link do zbiórki dla Wiktorii Szymczak: Walka o zdrowie Wiktorii

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Nemo, 16 lipca
Super i świetnie wszystko wyszło. Jak zwykle z resztą pod rządami Pani Wójt :) Ale czy mi się przywidziało, czy ten c..j Sochacki też tam zagościł?
Dodaj ogłoszenie