Popularny: 900 odsłonInformacje14 września, 15:26,

Budżet Obywatelski Mazowsza. Wśród zaakceptowanych projektów: zakup ambulansu dla szpitala Zalesie

Budżet Obywatelski Mazowsza. Wśród zaakceptowanych projektów: zakup ambulansu dla szpitala Zalesie

Ruszyła pierwsza edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

Ruszyła pierwsza edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Wśród 9 projektów, które w subregionie płockim uzyskały pozytywną ocenę jest zakup ambulansu sanitarnego z wyposażeniem dla potrzeb pacjentów Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie.Głosowanie rozpocznie się 26 października i potrwa do 16 listopada br. Każdy mieszkaniec Mazowsza będzie mógł oddać dwa głosy – jeden na projekt z puli ogólnowojewódzkiej i jeden z podregionalnej. 

W imieniu osoby niepełnoletniej głos oddaje opiekun prawny. Głosować można będzie za pośrednictwem platformy internetowej z telefonu lub komputera. Osoby nie posiadające telefonów lub komputerów będą mogły oddać głos w siedzibie urzędu i w jego delegaturach. Projekty wybrane przez mieszkańców zostaną zrealizowane przez samorząd województwa w 2021 r.

Wszystkie informacje dotyczące BOM dostępne są na stronie internetowej bom.mazovia.pl, a także na profilu na Facebooku @budzetobywatelskiMazowsza

WAŻNE TERMINY
do 7 października 2020 r. – rozpatrzenie ewentualnych odwołań
26 października – 16 listopada 2020 r. – głosowanie
do 30 listopada 2020 r. – wyniki głosowania

autor/źródło: ralf / foto: Urząd Marszałkowski w warszawie

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie