Popularny: 1200 odsłonInformacje9 września, 10:40,

Wsparcie w codzienności. Zajęcia w Powiatowym Środowiskowym Domu Samopomocy


Zajęcia odbywają się w pracowniach: muzyczno-teatralnej, plastyczno-artystycznej, krawiecko-hafciarskiej, komputerowej, rehabilitacyjnej, ogrodniczej oraz kulinarnej

PŚDS zaprasza od poniedziałku do piątku (w godzinach 8:30-14:30) osoby pełnoletnie z niepełnosprawnością do udziału w atrakcyjnych zajęciach.Zajęcia odbywają się w pracowniach: muzyczno-teatralnej, plastyczno-artystycznej, krawiecko-hafciarskiej, komputerowej, rehabilitacyjnej, ogrodniczej oraz kulinarnej. 

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy jest zlokalizowany w Gostyninie przy ulicy Ozdowskiego 1A.

Ośrodek działa od grudnia 2019 i jest finansowany ze środków Wojewody Mazowieckiego. Wiodącym celem jest zapewnienie pełnoletnim osobom z zaburzeniami psychicznymi pełnego uczestnictwa w życiu społecznym, w rodzinie, w pracy i środowisku, a także zapobieganie i likwidowanie czasowej bądź trwałej niezdolności do życia w społeczeństwie. 

"Do dyspozycji mamy nowoczesne pracownie dostosowane do potrzeb naszych uczestników. Proponowane w nich zajęcia stanowią interesującą ofertę dzięki której zainteresowani mogą uzyskać wsparcie terapeutyczne, rehabilitacyjne, pomoc psychologiczną, mogą uwierzyć w swoje możliwości, praktycznie przećwiczyć oferowane usługi, poznać ciekawe miejsca i ludzi oraz w miłej i przyjaznej atmosferze racjonalnie zaplanować organizację dnia codziennego" - informuje Monika Kuźnicka dyrektor Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy. 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Gostynin, 10 września
Moja mam jest bardzo zadowolona. wszyscy mają tam wielkie serca. :) polecam
Dutkowska, 9 września
Polecam super kadra .Ludzie z empatią .Moja córka b .dobrze się tam czuje i wraca z ochotą
Dodaj ogłoszenie