Popularny: 1800 odsłonInformacje2 kwietnia, 11:57,

Wlókł psa za pojazdem. Były senator PiS oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami

Wlókł psa za pojazdem. Były senator PiS oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami

Waldemarowi B. grozi 5 lat pozbawienia wolności

Były senator Prawa i Sprawiedliwości Waldemar B. został zatrzymany w sprawie znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna przywiązał psa do haka samochodu, ruszył pojazdem i ciągnął go za sobą - informuje Radio Zet. 61-letniemu Waldemarowi B. grozi 5 lat pozbawienia wolności.Całe zdarzenie zarejestrował na kamerze kierowca jadący za politykiem PiS. Na filmie widać, jak mężczyzna przywiązuje sznurkiem psa do samochodu i rusza autem. Zwierzę początkowo biegnie, ale później nie nadąża za jadącym samochodem. Przewraca się i jest wleczone za pojazdem.

"W czwartek mężczyzna podejrzewany o znęcanie się nad psem został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Obecnie trwają w tej sprawie czynności" - poinformowała Polska Agencje Prasową Dominika Polak p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Waldemar B., to znany na Kaszubach lokalny polityk. W wyborach parlamentarnych w 2015 uzyskał mandat senatora z ramienia PiS.

Jak podaje serwis bankier.pl - w lutym 2018 r., po serii antysemickich wpisów w mediach społecznościowych, został zawieszony przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego w prawach członka PiS i został senatorem niezrzeszonym.
 

autor/źródło: Redakcja / foto: koscierski.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

lewy, 3 kwietnia
Tlumaczy się za dużo psychopatyczny człek
tjoanjuydejmnmuj, 3 kwietnia
byly byly by
leon, 3 kwietnia
Barbarzyńca..ja by..go tak za leb na hol
Dodaj ogłoszenie