Popularny: 600 odsłonInformacje9 czerwca 2017, 10:04,

Walne Zgromadzenie Członków GSM

Walne Zgromadzenie Członków GSM


W sobotę 10 czerwca w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się Walne Zgromadzenie członków Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.Ze względu na ważność podejmowanych uchwał, obecność jak najbardziej wskazana.Miejscem wyrażania swojej opinii, decydowania o przyszłości GSM, planach, sposobie zarządzana jest Walne Zgromadzenie. Nie decyduje się o przyszłości spółdzielni na ławce przed blokiem, czy na placu zabaw spędzając wolny czas z dziećmi.

Nieobecni głosu nie mają.Nieobecność oznacza to, że ktoś inny podejmie za nas decyzje, niekoniecznie zgodną z naszymi poglądami.Dwa lata zarządzana spółdzielnią przez obecny zarząd był czasem realizacji poważnych inwestycji, inwestycji które przyczyniły się do zmniejszenia strat ciepła w czasie zimy poprzez kompleksową termomodernizacje bloków. Parkingi które zapewniają bliskie i bezpieczne parkowanie, nie narażając nas na mandaty.

Pełna współpraca z Radą Miasta pozwoliła na rozbudowę placów zabaw na osiedlach.Opracowano projekt dofinansowania ze środków unijnych i przekazano do zatwierdzenia.
W tej sytuacji udzielenie absolutorium Zarządowi GSM wydaje się być oczywiste, ponieważ spowoduje dalszy rozwój, realizowanie następnych inwestycji, oraz to że nasze osiedla będą ładniejsze a nam będzie się żyło przyjemniej.

Kończy się kadencja Rady Nadzorczej, którą również będziemy wybierać.Oby zwyciężył rozsądek nad chęcią zaistnienia, profesjonalizm nad populizmem, to od nas zależy czy GSM będzie się rozwijać, rozwiązywać problemy mieszkańców, czy uda się w spory i zahamuje rozwój. Na koniec jeszcze jedno zdanie warte przemyślenia, jeżeli wybierzemy nieodpowiednie osoby, to konsekwencje takiego wyboru poniesiemy my mieszkańcy.

autor/źródło: Zenon Sobiecki

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie