2900 odsłonInformacje7 grudnia 2023, 09:05,

VII Gostynińskie Mikołajkowe Zawody Pływackie


W zawodach pływackich wystartowała rekordowa liczba uczestników

W środę, 6 grudnia 2023 r. na Pływalni Miejskiej w Gostyninie rozegrane zostały VII Mikołajkowe Zawody Pływackie.



W zawodach wzięło udział 150 zawodników i zawodniczek w 10 kategoriach wiekowych. Rywalizacja odbywała się w jedenastu kategoriach wiekowych. Zawody zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i szkółka pływacka Swim Gost.

WYNIKI:

DYSTANS 25 METRÓW:

Dziewczęta – rocznik 2017/mł.:

1. Natalia Błaszkowska (Swim Gost) 32:13

2. Anna Kostuniak (Swim Gost) 37:62

3. Maria Nowogórska (Swim Gost) 38:85

Chłopcy – rocznik 2017/mł.:

1. Szymon Gems (Delfinek Kutno) 32:46

2. Kacper Walczak (Swim Gost) 33:88

3. Gabriel Kiełtyka (Swim Gost) 38:81

4. Oskar Kudlak (Delfinek Kutno) 42:50

5. Wojciech Kotkowski (Delfinek Kutno) 48:43

Dziewczęta – rocznik 2016:

1. Maja Iwańska (Swim Gost) 28:75

2. Michalina Milczarek (SP 1 Gostynin) 31:25

3. Joanna Balcerzak (Swim Gost) 34:30

4. Julia Biskup (Swim Gost) 34:60

5. Zofia Cichońska (Delfinek Kutno) 35:31

6. Zuzanna Biskup (Swim Gost) 35:65

Chłopcy – rocznik 2016:

1. Borys Ambroziewicz (Pływak Płock) 23:97

2. Aleksander Gutkowski (Swim Gost) 27:03

3. Łukasz Mularczyk (Swim Gost) 38:92

4. Igor Zwierzchowski (Pływak Płock) 39:31

5. Antoni Kozłowski (SP 5 Gostynin) 44:13

Dziewczęta – rocznik 2015:

1. Maria Lenarczyk (Deflinek Kutno) 19:59

2. Lena Ziółkowska (Delfinek Kutno) 20:31

3. Maja Klimczak (Delfinek Kutno) 22:44

4. Zuzanna Kopiec (Gostynin) 26:87

5. Nadia Zawadzka (Pływak Płock) 27:41

6. Gabriela Witczak (Definek Kutno) 29:58

7. Aleksandra Litwin (Białe) 46:32

Chłopcy – rocznik 2015:

1. Łukasz Tomczak (Delfinek Kutno) 19:90

2. Juliusz Czarnecki (Delfinek Kutno) 23:88

3. Ksawery Żółtowski (Pływak Płock) 26:36

4. Kajetan Marcinkowski (Greens Słupno) 26:40

5. Dominik Kieszkoski (Swim Gost) 30:50

6. Hugo Drabik (Delfinek Kutno) 30:97

7. Jan Marciniak (Swim Gost) 32:87

8. Dominik Jędrzak (Swim Gost) 33:54

9. Wojciech Kotliński (Swim Gost) 34:00

10. Antoni Gutkowski (Swim Gost) 34:31

Dziewczęta – rocznik 2014:

1. Zuzanna Klimuk (Swim Gost) 19:97

2. Małgorzata Irach (Delfinek Kutno) 21:02

3. Maja Rosiak (Swim Gost) 21:24

4. Maja Matusiak (Delfinek Kutno) 23:41

5. Barbara Banach (Swim Gost) 25:16

6. Tosia Kecina (Delfinek Kutno) 25:71

7. Alicja Leśniewska (Swim Gost) 28:24

8. Zofia Ostrowska (Swim Gost) 29:84

9. Kalina Klekowicka (Delfinek Kutno) 32:84

Chłopcy – rocznik 2014:

1. Oskar Lewandowski (Pływak Płock) 21:12

2. Leon Augustyniak (Swim Gost) 21:35

3. Antoni Jędrzejewski (Swim Gost) 23:28

4. Kacper Brzeszcz (Pływak Płock) 24:18

5. Mateusz Olczak (Delfinek Kutno) 24:77

6. Marcel Maciejewski (Swim Gost) 27:10

7. Marcin Błaszkowski (SP 3 Gostynin) 29:04

8. Max Nowak (Baruchowo) 29:16

9. Gabriel Gościniak (SP 3) 30:15

10. Maciej Anyszka (SP 3 Gostynin)

11. Szymon Kozłowski (SP 5 Gostynin) 31:81

Dziewczęta – rocznik 2013:

1. Natalia Michalak (Delfinek Kutno) 16:01

2. Zofia Oleksik (Delfinek Kutno) 16:59

3. Hanna Cywińska (Pływak Płock) 19:01

4. Natalia Kieszkowska (Swim Gost) 19:81

5. Zofia Kotkowska (Delfinek Kutno) 21:34

6. Alicja Raciniewska (Pływak Płock) 21:35

7. Weronika Racka (Greens Słupno) 21:61

8. Nadia Kiełpińska (Swim Gost) 21:63

9. Maja Jagacka (Swim Płock) 22:03

10. Hanna Stańczak (Swim Gost) 22:62

11. Natalia Iwańska (Swim Gost) 25:09

12. Marcelina Świderska (Greens Słupno) 25:91

13. Jagoda Kukuła (Pływak Płock) 28:56

14. Amelia Głowacka (Swim Gost) 28:91

15. Julia Wichrowska (Swim Gost) 32:56

Chłopcy – rocznik 2013:

1. Oskar Pietrzak (Pływak Płock) 17:90

2. Tomasz Grzelak (Pływak Płock) 18:25

3. Marcel Sarzała (Swim Gost) 19:15

4. Jan Cyckiewicz (Swim Gost) 19:33

5. Cyprian Kiełtyka (Swim Gost) 21:42

6. Kacper Pawlak (Delfinek Kutno) 22:18

7. Franek Fudała (SP Emilianów) 22:36

8. Miłosz Zembski (Swim Gost) 23:76

9. Adam Cichaleski (SP Emilianow) 24:12

10. Filip Zieliński (Pływak Płock) 24:19

11. Tymofii Holosyniuk (Deflinek Kutno) 24:35

12. Mateusz Trojanowski (Swim Gost) 28:17

13. Antoni Kuciejczyk (SP 3 Gostynin) 28:65

DYSTANS 50 METRÓW:

Dziewczęta – rocznik 2012:

1. Zuzia Żydowo (Delfinek Kutno) 33:81

2. Blanka Szewczyk (SP Gąbin) 34:02

3. Weronika Walczak (Delfinek Kutno) 37:12

4. Tatiana Ciołek (Delfinek Kutno) 37:44

5. Aleksandra Kobierzycka (Pływak Płock) 41:67

6. Amelia Kieszkowska (Delfinek Kutno) 42:06

7. Hania Balcerzak (Swim Gost) 44:69

8. Berenika Rek (Pływak Płock) 44:84

9. Barbara Jasińska (Pływak Płock) 47:00

10. Julia Jagoda (Swim Gost) 48:65

Chłopcy – rocznik 2012:

1. Kacper Kubiak (Delfinek Kutno) 38:60

2. Antoni Zawadzki (Pływak Płock) 40:68

3. Antoni Balcerzak (Swim Gost) 42:24

4. Szymon Jachowicz (Swim Gost) 44:27

5. Igor Pewniak (Swim Gost) 46:03

6. Artem Cherkashenko (Pływak Płock) 47:97

7. Nikodem Kanownik (Pływak Płock) 53:82

8. Filip Nijakowski (Delfinek Kutno) 1:02:53

9. Brian Ciećwierz 1:35:84

Dziewczęta – rocznik 2011:

1. Gabriela Matusiak (Swim Gost) 35:09

2. Lena Stańczak (Swim Gost) 37:06

3. Katarzyna Bojanowska (Pływak Płock) 39:18

4. Pola Jagacka (Swim Płock) 39:46

5. Agata Pietrzak (Pływak Płock) 41:92

6. Amelia Sierakowska (Swim Gost) 44:34

7. Ania Łucka (Delfinek Kutno) 44:53

Chłopcy – rocznik 2011:

1. Jakub Suwała (Swim Gost) 33:13

2. Alan Solarski (Delfinek Kutno) 33:37

3. Bartosz Walczak (Swim Gost) 35:60

4. Borys Borkowski (Swim Gost) 37:15

5. Bartosz Zawadziński (Green Słupno) 40:06

6. Filip Żółtowski (Pływak Płock) 41:75

Chłopcy – rocznik 2010:

1. Michał Marciniak (Pływak Płock) 30:56

2. Hubert Tyszkiewicz (Swim Gost) 31:37

3. Mikołaj Rynkiewicz (Pływak Płock) 34:90

4. Adam Zdziarski (Pływak Płock) 36:96

5. Kacper Jankowski (Pływak Płock) 37:42

6. Bartosz Agaciński (Pływak Płock) 41:21

7. Hubert Cabała (Delfinek Kutno) 42:94

8. Adam Wilkowiecki (Delfinek Kutno) 43:86

Dziewczęta – rocznik 2010:

1. Blanka Gems (Delfinek Kutno) 31:48

2. Iga Kowalik (Delfinek Kutno) 31:50

3. Gabriela Dobrowolska (Greens Słupno) 40:84

4. Ola Gomułka (Greens Słupno) 44:61

5. Maja Wybrańska (Delfinek Kutno) 44:88

Dziewczęta – rocznik 2009:

1. Amelia Kukuła (Pływak Płock) 33:87

2. Julia Kryska (ZS Gostynin) 35:80

3. Magda Sot (Greens Słupno) 38:91

Chłopcy – rocznik 2005-08:

1. Adam Mazurek (Delfinek Kutno) 27:81

2. Filip Guzowski (Pływak Płock) 28:59

3. Piotr Kubiak (Delfinek Kutno) 29:84

4. Albert Smyczyński (LO Gostynin) 35:02

5. Wiktor Dłużniewski (ZS Gostynin) 47:59

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka / foto: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie