Uczniowie Elektryka na planie serialu „Na Wspólnej”
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
W poniedziałek, 30 marca, uczniowie liceum z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie pojechali do Warszawy. Była to wizyta zawodoznawcza zorganizowana w ramach projektu „Lepsza jakość to większe możliwości”.
Licealiści zwiedzili studio TVN XR, które jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. Byli także w studiu filmowym, gdzie powstaje serial „Na Wspólnej”.
Uczniowie mogli zobaczyć, jak wygląda praca na planie zdjęciowym. Po wizycie w mediach grupa udała się na spacer po warszawskiej Starówce.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf / foto: ZS Gostynin
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia
![Uczniowie Elektryka na planie serialu „Na Wspólnej” [ZDJĘCIA]](https://static.gostynin.info/site/assets/files/214213/id-lctcs-gostynin-uczniowie-elektryka.750x393.jpg)





