Popularny: 1100 odsłonInformacje21 maja, 13:03,

Strażak roku 2019. Filip Witeczek na podium plebiscytu

W sobotę 18 maja w Otrębusach na Mazowszu odbyła się gala FLORIANY 2019 i finał plebiscytu STRAŻAK ROKU 2019.


Udostępnij 111
Wielki sukces strażaka z Pacyny


W gali uczestniczył strażak z OSP Pacyna Filip Witeczek, który zajął 1 miejsce na szczeblu powiatowym, 1 miejsce na szczeblu wojewódzkim i 3 miejsce na szczeblu ogólnopolskim plebiscytu STRAŻAK ROKU 2019.

Serdecznie gratulujemy.

 

autor/źródło: Pacyna - ocalić od zapomnienia

Napisz komentarz

Komentarze

Kaziu, 21 maja
Strażak roku konkurs w którym żeby zagłosować trzeba wysłać SMS za 3zl ktoś niezły biznes sobie na tym zrobił
Popularny: 1200 odsłonInformacje21 maja, 10:59,

VII Mocarny Rajd Rowerowy

VII Mocarny Rajd Rowerowy

Gostynińscy policjanci, wspierani przez strażaków ochotników, zabezpieczali VII Mocarny Rajd Rowerowy zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Mocarzewie. Przed wyjazdem na trasę mundurowi przeprowadzili krótką pogadankę na temat przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznej jazdy na rowerze.


Udostępnij 4
Wydarzenie zorganizował SOSW w Mocarzewie

W minioną sobotę (18.05.) gostynińscy policjanci zabezpieczali rajd VII Mocarny Rajd Rowerowy zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Mocarzewie. Mundurowi, przed rozpoczęciem rajdu, przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczestnikom przypomniano podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się pod drogach.

Z uwagi na to, że trasa przebiegała również przez powiat gostyniński i płocki, w zabezpieczeniu trasy rajdu, policjantów wspierali strażacy OSP w Słubicach oraz płoccy mundurowi.

W trakcie całego przedsięwzięcia policjanci szczególną uwagę zwracali na dokładne zabezpieczenie wszystkich skrzyżowań, znajdujących się na trasie przejazdu i bezpieczeństwo każdego z uczestników.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie