Popularny: 4000 odsłonInformacje4 lutego, 11:00,

Schronisko dla bezdomnych zwierząt. Czas na działanie

Schronisko dla bezdomnych zwierząt. Czas na działanie


W minionym tygodniu Agnieszka Korajczyk -Szyperska, Artur Szulwach i Tomasz Ambroziewicz odwiedzili Schronisko dla Zwierząt Płock. Dzięki uprzejmości kierownik schroniska pani Marcie Krasuskiej goście mogli zobaczyć i posłuchać jak funkcjonuje Schronisko dla bezdomnych psów i kotów."Zapytacie skąd taki pomysł? W komisjach sejmowych omawiane są tematy dotyczące organizacji przez powiaty schronisk dla zwierząt. Do takiego działania potrzebna będzie współpraca gmin wchodzących w skład powiatu. Na ten moment czekamy na rozwój sytuacji aczkolwiek jesteśmy "Za" aby wspólnie z naszymi sąsiadami inicjować rozmowy i działania w tym temacie" - powiedziała Agnieszka Korajczyk - Szyperska.

"W czasie spotkania omówiliśmy też temat konieczności chipowania zwierząt ale o tym wkrótce" - dodał Tomasz Ambroziewicz.

"Zainicjowanie budowy schroniska, współpraca z gminami w tym temacie powinny być jednym z ważniejszych działań na najbliższą kadencję samorządu i miejskiego, i powiatowego" - podsumował Artur Szulwach.

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

PsieHistorie, 4 lutego
https://pomagam.pl/33ypbr Wsparcie dla psiaków ????
Dodaj ogłoszenie