Popularny: 6900 odsłonInformacje5 kwietnia, 10:06,

Rusza jedna z największych inwestycji drogowych w historii Powiatu Gostynińskiego


Wartość inwestycji przekracza 8 milionów złotych

Rozpoczęły się prace związane z inwestycją pn. ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1431W Suserz - Józefków - Trębki - granica woj. na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną w m. Białka do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 573”.Roboty będą prowadzone na długości ponad 5km, od miejscowości Białka do miejscowości Suserz.

W ramach inwestycji wykonane będą: - poszerzenie istniejącej drogi o szer. jezdni do szer. 6,0 m; - wykonanie warstwy wyrównawczej i ścieralnej z betonu asfaltowego; wykonanie poboczy obustronnych szer. 1,0 m z kruszywa łamanego; wykonanie peronów dla przystanków autobusowych o nawierzchni z kostki betonowej; wykonanie nowych i przebudowa istniejących zjazdów do posesji; odmulenie, oczyszczenie, pogłębienie i wyprofilowanie istniejących rowów drogowych; wykonanie chodników z kostki betonowej w miejscowości Józefków, oznakowanie pionowe i poziome drogi.

Wykonawca inwestycji za kwotę 8.005.209,00 zł. jest firma BALCERZAK BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z o.o. Sp. K. z Gostynina.

W związku z prowadzoną inwestycją mogą pojawić się utrudnienia w ruchu drogowym za co przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Powiat Gostyniński

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Peja, 20 kwietnia
Czekam na remont drogi w miejscowości Mniszek, na którą pieniądze zostały przekazane jeszcze w tamtym roku !!!!!!
Awa, 5 kwietnia
A przepraszam w Helenowie to jak długo będzie jeździł autobus po"dziurawej"drodze.Tak nie szkoda naszym włodarzom tego autobusu.
Mieszkaniec, 5 kwietnia
A kiedy zostanie w końcu dokonczona, rozpaprana droga w miejscowości Polesie ?
Dodaj ogłoszenie