Popularny: 1500 odsłonInformacje2 listopada, 21:37,

Polityka nienawiści zbiera żniwo. Posłanka z naszego okręgu otrzymała groźby

Polityka nienawiści zbiera żniwo. Posłanka z naszego okręgu otrzymała groźby

Elżbieta Gapińska w poście na swoim profilu społecznościowym załączyła screen maila, w której autor grozi jej śmiercią

Posłanka Elżbieta Gapińska dostała maila z pogróżkami. Anonimowa wiadomość została wysłana na skrzynkę poselską. Elżbieta Gapińska w poście na swoim profilu społecznościowym załączyła screen maila, w której autor grozi jej śmiercią. Posłanka poinformowała, że sprawa została zgłoszona na policję."Elżbieto Gapińska zaj*** cię maczetą, którą niedawno kupiłem, jeszcze nie miała krwi zdrajcy, ale zamierzam to zmienić. Jestem dziki jak murzyn i tak samo cię zmasakruję, do zobaczenia" - czytamy na załączonym screenie.

"Nie zamierzam dalej tolerować podobnych sytuacji."Możemy się różnić, ale nie możemy się nienawidzić"-to słowa Tadeusza Mazowieckiego z którymi nie sposób się nie zgodzić. Czekam na wyniki śledztwa.Nie zamierzam tego dalej tolerować! - podkreśla Elżbieta Gapińska.

Maila o podobnej treści otrzymało dzisiaj kilku polityków opozycji. Wulgarne maile z groźbą śmierci odebrali dzisiaj m.in.: Katarzyna Lubnauer oraz Paweł Kowal. Posłowie zapowiedzieli podjęcie kroków prawnych przeciwko ich autorowi. 
 

autor/źródło: Redakcja

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Lolek, 3 listopada
Widzi.sie.ludzie.jenak.mozna
&%$=$&, 3 listopada
I co...dalej ...grozby są...l będzie policja działać bo to posłanka...a zwykły obuywatel..juz nie....udzie dostają tysiące gruzb a policja ma.to.wdupie a.wszczególnosci.policja z gostynina
ona, 3 listopada
Straszne jak tak można?!
Dodaj ogłoszenie