1600 odsłonInformacje9 grudnia 2023, 11:15,

Młoda Gabrysia z Domu Dziecka w Gostyninie marzy o spotkaniu z Sanah

Młoda Gabrysia z Domu Dziecka w Gostyninie marzy o spotkaniu z Sanah [VIDEO]

Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Podczas Bożego Narodzenia, kiedy większość z nas spędza czas ze swoimi rodzinami, mała Gabrysia z Domu Dziecka w Gostyninie ma zupełnie inne marzenia. W rozmowie z Erykiem Błaszakiem z portalu Goniec.pl, Gabrysia wyznała, że chciałaby zostać tancerką i piosenkarką, a jej największym autorytetem jest popularna artystka Zuzanna Grabowska, znana jako Sanah.



Gabrysia, pomimo swojego wielkiego talentu, początkowo wstydziła się go pokazać. Jednak po rozmowie z dziennikarzem, przesłała mu nagranie, na którym wykonuje jeden z utworów Sanah - “Cząstka”. Jej wykonanie było tak brawurowe, że momentami trudno było odróżnić ją od oryginału.

Na koniec nagrania, Gabrysia zwraca się do swojej ulubionej artystki z prośbą, która poruszyła już tysiące widzów: “Chciałabym poznać Sanah”. Ta młoda dziewczynka, mimo trudnej sytuacji, nie przestaje marzyć i dąży do spełnienia swoich marzeń.

"Wielkich możliwości nie mamy, ale zaprosiliśmy Gabrysię do udziału w jutrzejszym koncercie mikołajkowym" - informuje Agnieszka Korajczyk-Szyperska.  

Koncert Mikołajkowy w Gostyninie na rzecz podopiecznych Fundacji dla zwierząt Animal Ghost odbędzie się w niedzielę 10 grudnia 2023 roku.

 

Oglądaliście materiał Goniec.pl o marzeniach dzieci z domu dziecka w Gostyninie, a szczególności Gabrysi, która...

Opublikowany przez Agnieszkę Korajczyk-Szyperską Sobota, 9 grudnia 2023
autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie