2300 odsłonInformacje9 czerwca 2019, 14:54,

Mazur przegrał z Mazovią

Mazur przegrał z Mazovią [VIDEO]

Mazurowi pozostał ostatni mecz, na pożegnanie z IV Ligą

W 29 kolejce IV Ligi Mazowieckiej Gr.Północnej Mazur Gostynin przegrał w Mińsku Mazowieckim z Mazovią 1:4.

Po pierwszej połowie meczu w Mińsku Mazowieckim, Mazur przegrywał 0:2, po golach Piotra Parobczyka w 33 i Alana Grabka w 45 minucie. Trener Artur Kapela musiał dokonać dwóch zmian, gdyż z powodu kontuzji z boiska musieli zejść kapitan Piotr Dutkiewicz i Konrad Popławski. Nasza drużyna zmarnowała także jedną dobrą okazję, w 40 minucie w sytuacji sam na sam z Rafałem Wilamowskim górą bramkarza z Mińska - Maciej Kowalski.

W drugiej połowie gra Mazura wyglądała nadzwyczaj dobrze, nasi zawodnicy śmielej atakowali, choć niestety, kończyło się to szybkimi kontratakami gospodarzy. Jedynego gola dla naszego zespołu zdobył w 71 minucie, po dograniu z lewej strony od Mateusza Dobieńskiego i przedłużeniu piłki przez Rafała Wilamowskiego, Bartosz Komorowski.

Mazurowi pozostał ostatni mecz, na pożegnanie z IV Ligą, w 30 kolejce nasza drużyna zagra na własnym boisku w sobotę, 15 czerwca 2019 r o g. 17:00 z MKS Przasnysz.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mazur Gostynin 4:1

bramki: 26' 72' Piotr Parobczyk, 45' Alan Grabek, 85' Dawid Maciak

Mazovia: Maciej Kowalski - Alan Grabek, Piotr Parobczyk, Bartosz Malesa, Michał Herman (78' Jakub Teodorski), Jarosław Krajewski, Yeugen Romanov, Dawid Matak, Michał Bondara (78' Marcin Kowalczyk), Janusz Nojszewski (58' Mateusz Janusiewicz), Daniel Żurawski (58' Jakub Zatorski); trener: Robert Stelmach

Mazur: Hubert Borowy - Michał Matecki Adrian Budnicki Piotr Dutkiewicz (33' Mateusz Dobieński) Michał Patora - Damian Surmak Konrad Popławski (43' Cezary Szczerbak), Filip Skupiński Rafał Wilamowski - Eryk Przybylski Bartosz Komorowski; trener: Artur Kapela

Żółta kartka: Bartosz Malesa

autor/źródło: Redakcja gostynin.info