Popularny: 2800 odsłonInformacje17 grudnia 2023, 06:50,

Gwiazda na gwiazdkę. W zamku wszyscy śpiewali przy przebojach zespołu Defis


Publiczność zarażona energią muzyków, z radością poddała się rytmowi muzyki, tańcząc i śpiewając razem z zespołem

Już za tydzień Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji Stowarzyszenie Pozytywny Gostynin i Inicjatywa dla Gostynina przygotowały dla wszystkich mieszkańców niezwykły prezent dla mieszkańców - koncert Gwiazda na Gwiazdkę.W zamku gostynińskim wystąpił jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo - Defis.

Defis, znany z energetycznych i pełnych emocji występów, nie zawiódł swoich fanów prezentując swoje największe przeboje. Atmosfera koncertu była elektryzująca. Publiczność zarażona energią muzyków, z radością poddała się rytmowi muzyki, tańcząc i śpiewając razem z zespołem.

Przed gwiazdą wieczoru wystąpił Marcin Ciszewski.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

“Dawno nie widziałem takiego entuzjazmu wśród publiczności. Każdy tańczył, śpiewał i bawił się fantastycznie. To był naprawdę wyjątkowy wieczór” - powiedziała po koncercie Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Inicjatywy dla Gostynina.

“W imieniu całego zespołu Inicjatywy dla Gostynina, chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam spokój, radość i miłość, a Nowy Rok obfitować będzie w spełnienie marzeń i pomyślność. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie w nasze inicjatywy. Razem tworzymy Gostynin" - życzy w imieniu całego stowarzyszenia Roman Augustyniak.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie