900 odsłonInformacje17 kwietnia, 20:54,

Dziewczęta z SP1 i chłopcy z SP Pacyna zdobyli tytuł Mistrzów Powiatu w siatkówce

Młodzi siatkarscy mistrzowie. SP1 Gostynin i SP Pacyna dominują na Powiatowych Mistrzostwach

W środę (17 kwietnia br.) hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w siatkówce "czwórek" dziewcząt i chłopców z roczników 2010/09. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny dziewcząt i 3 drużyny chłopców, które zmierzyły się systemem "każdy z każdym".

Emocji na parkiecie nie brakowało, a poziom rozgrywek był wysoki. Ostatecznie, po zaciętych meczach, zwycięstwo w kategorii dziewcząt odniosła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie. Drugie miejsce zajęły gospodynie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie, a podium uzupełniły siatkarki z SP Sierakówek i SP Pacyna.

Wśród chłopców triumfowała drużyna Szkoły Podstawowej w Pacynie. Na drugiej pozycji uplasowali się siatkarze z SP3 Gostynin, natomiast trzecie miejsce wywalczyli uczniowie z SP Sierakówek.

Zawody zorganizował Gostyniński Szkolny Związek Sportowy. Sportowe zmagania obserował również Kamil Jankowski z klubu Mazovia Gostynin, który wyróznił indywidualnie dwójkę zawodników: Michalinę Kosmalską z SP1 Gostynin oraz Tomasza Leonarcika z SP Pacyna.