Popularny: 2700 odsłonInformacje3 czerwca, 11:46,

Dwa pożary w gminie Pacyna

Miniona niedziela (2 czerwca br.) była bardzo pracowita dla strażaków z gminy Pacyna, gdzie w krótkim czasie wybuchły dwa pożary.


Udostępnij 15
Czy na terenie gminy Pacyna grasuje podpalacz?


Około godziny 18.00 druhowie zostali zadysponowani do miejscowości Raków gdzie płonęło poszycie leśne w 3 oddalonych od siebie miejscach. Po ugaszeniu płomieni tląca się ściółka została przygaszona, a cały teren został dokładnie przelany wodą.

Kilka chwil później wszystkie jednostki udały się do pożaru sterty siana w tej samej miejscowości. "Głównym zadaniem było dostarczanie wody na miejsce pożaru. Działania gaśnicze trwały 3 godziny.Czy dwa pożary lasu i siana w tym samym czasie to przypadek? Czy to sprawka podpalacza?" - dopytują druhowie z OSP Helenów Słupski.

W działaniach brało udział 8 jednostek straży pożarnej oraz policja.

autor/źródło: ralf / OSP Helenów Słupski

Napisz komentarz

Komentarze

czytelnik, 3 czerwca
a co za zdarzenie było wczoraj o 12 jak wyła syrena ochotników z Gostynina
Popularny: 2000 odsłonInformacje3 czerwca, 07:06,

Tancerze MCK na fali. Wrócili z turnieju 2 pucharami

W niedzielę (2 czerwca br.) w Starych Babicach odbyły się Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne - Faza. W zawodach wzięły udział grupy taneczne Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie.


Udostępnij 56
Dzieciaki odwaliły kawał dobrej roboty - twierdzi choreograf grupy

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu, tancerze, których choreografem jest pani Dorota Sobiecka wrócili z pucharami. W kategorii Disco Dance Formacje Juniorzy Disco Dance zajęło 2. miejsce. W kategorii Inne Formy Mini Formacje Dorośli Crazy Dance zajęło 2 miejsce.

"Dzieciaki odwaliły kawał dobrej roboty" - powiedziała portalowi Dorota Sobiecka. Pani choreograf składa również podziękowania dla rodziców za wsparcie i zaufanie.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie