2700 odsłonInformacje13 listopada 2018, 15:53,

DPD otwiera nową siedzibę w Płocku. Jest szansa na nowe miejsca pracy

DPD otwiera nową siedzibę w Płocku. Jest szansa na nowe miejsca pracy

W Gostyninie również by się przydały takie inwestycje


Jednym z największych problemów w Gostyninie jest wysokie bezrobocie. Według danych GUS, na dzień 31 grudnia 2017 roku w naszym mieście stopa bezrobocia wynosiła 15,7%.



Kilkadziesiąt nowych miejsc pracy powstanie niedługo w Płocku. Kilka miesięcy temu, jedna z wiodących na rynku firm kurierskich wykupiła grunty pod budowę swoich magazynów - informuje portal plock.wyborcza.pl. Inwestycja zlokalizowana jest przed stacją paliw niedaleko ronda przed Grabiną.

" Naszym celem jest zapewnienie klientom i odbiorcom paczek płynnej obsługi i jak najwyższej jakości usług. W realizacji tych zamierzeń, przy trwale zwiększającej się skali działania, konieczna jest rozbudowa i modernizacja infrastruktury" - tłumaczy serwisowi plock.wyborcza.pl Małgorzata Maj, rzeczniczka DPD.

Realizacja inwestycji przyniesie ze sobą utworzenie nowych miejsc pracy. Docelowo w nowej siedzibie DPD zatrudnienie znajdą 34 osoby na stanowiskach biurowo-administracyjnych. "Zwiększenie zatrudnienia będzie następowało wraz ze wzrostem skali działania w tym rejonie” - dodaje Małgorzata Maj.

autor/źródło: ralf
Tematy:praca

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

emeryt, 13 listopada 2018
a my wybraliśmy pis i pomnik Kaczyńskiego wkrótce też będziemy mieć,
Jula, 13 listopada 2018
Super, dzięki za info.
Dodaj ogłoszenie