Popularny: 1200 odsłonInformacje30 marca, 11:12,

"Dojna zmiana do kwadratu". Dyrektor Generalny Lasów Państwowych dostał 95 proc. zniżki na dom

"Dojna zmiana do kwadratu". Dyrektor Generalny Lasów Państwowych dostał 95 proc. zniżki na dom

Interes życia za rządów PiS. Dyrektor Lasów Państwowych kupił od tej firmy dom za 5 proc. wartości. Zapłacił 9,4 tys. zł

O sprawie poinformowała Gazeta Wyborcza, która dotarła do skarg wysyłanych do premiera Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego przez byłego polityka PiS i byłego leśnika z Suwalszczyzny Grzegorza Zubowicza. "Dojna zmiana do kwadratu" - w taki sposób zakup domu z 95% zniżką od Lasów Państwowych przez dyrektora komentuje były polityk PiS.Nieruchomość zakupiona przez dyrektora generalnego Lasów Państwowych Andrzeja Koniecznego to część leśnej osady w pobliżu siedziby nadleśnictwa Pomorze w gminie Giby o powierzchni ponad 110 metrów kwadratowych. Na jej terenie znajdują się trzy budynki (łącznie sześć mieszkań).

„Zupełnie poza wszelką dyskusją powinien być fakt, że Andrzej Konieczny z racji tego, że wywodzi się z „leśnej elity dobrej zmiany” zasłużył sobie na szczególne traktowanie. Parafrazując słowa byłej premier Beaty Szydło - "Ta osada leśna mu się po prostu należała”- skwitował w skardze Grzegorz Zubowicz.

autor/źródło: Redakcja / foto: screen wyborczal.pl

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Z Augustowskich lasow, 30 marca
Nie zaluje Koniecznego, ze sie bedzie musial potlumaczyc, ale Zubowicz i Malinowski nie wiele wiecej warci.
Dodaj ogłoszenie