Popularny: 1600 odsłonInformacje13 października 2023, 10:38,

Danuta Błażejczyk gwiazdą VI Gostynińskich Dni SenioraW czwartek (12 października br.), w Zamku Gostynińskim odbył się wyjątkowy koncert z okazji Gostynińskich Dni Seniora zorganizowany przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina.Na scenie wystąpiła znana i lubiana piosenkarka Danuta Błażejczyk, która zaprezentowała przeboje, takie jak "Taki cud i miód", "Nuty na szczęście" czy "Na krawędzi nocy i dnia".

Koncert zgromadził pełną salę seniorów, którzy bawili się przy muzyce artystki oraz słuchali wspomnień z kilkudziesięciu lat kariery, którymi dzieliła się piosenkarka.

Koncert gwiazdy wieczoru poprzedził występ młodej lokalnej artystki, Marysi Romanowskiej, która zaśpiewała dwa utwory: “Lubię wracać, tam gdzie byłem” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego oraz “Świat się pomylił” Patrycji Markowskiej.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

“Wszystkim Seniorom życzymy niekończącej się radości, zdrowia i spokoju, niech każdy dzień przynosi nowe powody do uśmiechu i zadowolenia” - życzyła Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina. Do życzeń dołączył się również Roman Augustyniak, który już teraz zachęca do udziału w kolejnych wydarzeniach.

 

Tak w totalnym skrócie???????????????? Gostynińskie Dni Seniora z Inicjatywa dla Gostynina uważamy za udane???????????? Danuta Błażejczyk Marysia Romanowska dały czadu.❤️❤️❤️ Mazowsze serce Polski

Opublikowany przez Agnieszkę Korajczyk-Szyperską Czwartek, 12 października 2023
 

Fotorelacja z koncertu Danuty Błażejczyk ♥️ Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski

Opublikowany przez Romana Augustyniaka Czwartek, 12 października 2023

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie