Popularny: 800 odsłonInformacje20 listopada 2018, 01:05,

Piłkarze FEA Gostynin rywalizowali w Oranje Cup w Koninie

Piłkarze FEA Gostynin rywalizowali w Oranje Cup w Koninie

Udostępnij 29
Robert Lewandowski czeka na następców

To był pierwszy ogólnopolski turniej, w którym wzięli udział młodzi piłkarze FEA Gostynin z rocznika 2011 i młodsi. Choć wydaje się, że tak niedawno zaczęli stawiać pierwsze kroki na boisku, a było to w kwietniu, to widać już duże zaangażowanie i pasję futbolu.Oranje Cup Konin 2018 - to Turniej pod patronatem Prezydenta Konina. W Koninie gościły drużyny kilku województw. Dziesięć zespołów rywalizowało w niedzielnym Oranje Konin Cup.
ORANJE SPORT KONIN 1 , ORANJE SPORT KONIN 2, SPARTA KONIN , LKS ŚLESIN , KKS KALISZ , LPFA KOŚCIAN , CHROBRY GNIEZNO , CONCORDIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI , MUKS BYDGOSZCZ ORAZ MY FEA GOSTYNIN.

Skrzaty FEA Gostynin poznały atmosferę dużego turnieju piłkarskiego i trzeba przyznać doskonale się w tym klimacie odnaleźli. Na parkiecie w hali Rondo rywalizowali, strzeli gole i doskonale się bawili.

Tu każdy zawodnik był zwycięzcą!

Młodzi piłkarze dostarczyli wiele emocji kibicom, rodzicom i oczywiście trenerom. Wielkie gratulacje należą się całej drużynie za wzorową postawę i godne reprezentowanie Gostynina .

Skład FEA Gostynin: Przemek Winiarski ( BR) 2012, Antek Grusiecki ( Gruszek) 2011, Damian Popovych 2011, Adam Bernaciak 2012, Oliwier Piwoni 2012, Oliwier Michalski 2011, Piotr Tworus 2012, Borys Kurpiewski 2011, Borys Borkowski ( Borko) 2011

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Rodziców za zaangażowanie i doskonały doping.

autor/źródło: FEA Gostynin

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie